BioWare - wycieczka po Europie

Jak pewnie wiecie, BioWare ma wielu fanów, w tym w Europie. Studio postanowiło, że aby ich wielbiciele nie czuli się urażeni, że najczęściej pojawią się na imprezach w Stanach Zjednoczonych, przyjadą także do Europy. Krajami, które odwiedzą będzie Francja, Szwecja i Anglia, niestety nie ma w nich Polski. W rozwinięciu znajdziecie przetłumaczoną wypowiedź. Jak myślicie, czy przy pokazach Dragon Age: Inkwizycja w Polsce, Kanadyjczycy nas odwiedzą? Ostatnio mogliśmy ich spotkać, w czasie premiery Początku.

Witajcie,


Bardzo miło mi ogłosić, że BioWare weźmie udział w MCM Expo w Londynie, Paris Game Week w Paryżu i GameX w Sztokholmie! Często słyszymy, że zbyt mało podróżujemy poza Ameryką, więc postanowiliśmy ten stan rzeczy poprawić za sprawą naszej pierwsze wielopunktowej podróży po Europie.

Zespół społecznościowy BioWare: Jessica Merizan i "Evil" Chirs Priestly wraz ze specjalnym gościem Holly Conrad (w jej pancerzy Komandor Shepard od firmy Crabcat) będą obecni na MCM, PGW i GameX. Chcemy spotkać się z naszymi fanami, porozmawiać na temat Mass Effect i Dragon Age, porobić zdjęcia, spotkać cos playerów i poczuć trochę Brytyjskiej/Francuskiej/Szwedzkiej gościnności. Blisko współpracujemy z zespołami społecznościowymi w tych krajach, aby dograć ostatnie szczegóły przyjazdu i przekażemy je, jak tylko będą dostępne.

A więc, jeśli mieszkacie w pobliżu Londynu, Paryża czy Sztokholmu i chcecie spotkać BioWare, mamy nadzieję, że dołączycie do nas na MCM Expo w Londynie, Paris Game Week w Paryżu i GameX w Sztokholmie. Czekamy na Was.

Już teraz mamy trochę fantastycznych planów z Lionem Martinezem i naszym zespołem skandynawskim:

GameX, Sztokholm, 2- 4 listopada

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że po raz pierwszy spotkamy naszych skandynawskich fanów, jako, że w czasie europejskiego podróży BioWare pojawi się na GameX w Sztokholmie, pomiędzy 2 a 4 listopada.

Jeśli mieszkacie w Szwecji to na pewno będziecie chcieli przyjść na GameX i przywitać się z nami, gdyż będziemy organizować wiele konkursów i wydarzeń, zarówno na targach, jak i poza nimi. W te zabawy wliczają się takie akcje,jak: odpowiadanie na pytanie społeczności, panel pytań i podpowiedzi, podpisywanie i rozdawanie fantastycznych ubrań, wcześniejsze obchody Dnia N7, a także zewnętrze spotkanie z fanami, oraz dużo więcej.

Jeśli mieszkacie w Danii, Finlandii czy Norwegii i nie będziecie mogli być z nami, nie martwcie się. Jest szansa wgrać wycieczkę na GameX w konkursie na naszym profilu na Facebooku. Możecie poczytać więcej TUTAJ lub:

Wasz lokalny profil na Facebooku:

http://www.facebook.com/BioWareSE
http://www.facebook.com/BioWareDK
http://www.facebook.com/BioWareFI
http://www.facebook.com/BioWareNO

Jeśli macie jakieś pytania kontaktujcie się z menadżerem ds. społeczności skandynawskiej lub śledźcie go na Twitterze (Lion_Martinez).

Do zobaczenia na GameX.
Aktualizacja:

[Głos Największej Gwiazdy Rocka] Witaj Londynie, Paryżu i Sztokholmie [/Głos Największej Gwiazdy Rocka]

Zespół społecznościowy BioWare: Menedżer ds. społeczności Jessica Merizan i Specjalista ds. społeczności "Evil" Chris Priestly, wraz z gościem specjalnym, Holly Conrad (w jej pancerzu Komandor Shepard od firmy Crabcat), będą uczestniczyć w MCM Expo, Paris Games Week i GameX. Będą chcieli spotkać się z fanami, porozmawiać na temat Mass Effect i Dragon Age, porobić zdjęcia, spotkać cosplayerów i poczuć trochę brytyjskiej/francuskiej/szwedzkiej gościnności. Blisko współpracujemy z zespołami społecznościowymi w tych krajach, aby dograć ostatnie szczegóły przyjazdu i przekażemy je, jak tylko będą dostępne. Blisko współpracowaliśmy z zespołami społecznościowymi w tych krajach, aby dograć ostatnie szczegóły przyjazdu i chcemy się nimi podzielić z wami.

W czasie targów śledźcie na Twitterze @JessicaMerizan i @BioEvilChris, aby dowiedzieć się gdzie są i gdzie możesz się z nimi spotkać. Będą się oni poruszać przez cały czas targów ale chcą także spotkać się z fanami BioWare. Śledzenie ich na Twitterze zapewni wam najświeższe informacje, kiedy i gdzie oni są.

Jessica, Holly i Chris będą na MCM Expo w Londynie od 26 do 28 października. W czasie MCM dołącz do Menedżer ds. społeczności Jessiki Merizan i Specjalisty ds. społeczności w czasie ich rozmów z fanami takich bestsellerowych serii, jak Mass Effect i Dragon Age. Jessica i Chris będą rozmawiać o tym, jak dostać pracę w BioWare, współpracy ze społecznością BioWare, a także będą odpowiadać na pytania na temat Dragon Age i Mass Effect. Panel odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:00 na scenie B. Upewnijcie się także, że spotkacie się z Courtney Taylor (udzielającej głosu Jack w Mass Effect) i Ali Hillis (głos Liary w Mass Effect), które także będą na MCM. Śledźcie brytyjskiego menedżera ds. społeczności na @TullyAckland aby poznać brytyjskie nowości.

Chris, Jessica i Holly będą na Paris Games Week w Paryżu między 31 października a 1 listopada. Prosimy Paryżan o wyrozumiałość, ponieważ nasza trójka prawie wcale nie mówi po francusku. Będziemy więc polegać na życzliwości naszych francuskich fanów. Możecie także śledzić francuskiego Menedżera ds. społeczności @Mister_Moreau, który mówi płynnie po francusku, aby poznać wszelkie najświeższe informacje na temat targów Paris Games Week.

Holly, Jessica i Chris są bardzo podekscytowani pierwszą możliwością poznania naszych skandynawskich fanów, jako że nasza Europejska Trasa BioWare zatrzyma się także na targach Gamex w Sztokholmie, w dniach od 2 do 4 listopada!

Jeśli mieszkacie w Szwecji, to na pewno będziecie chcieli przyjść na GameX i przywitać się z nami, gdyż będziemy organizować wiele konkursów i wydarzeń, zarówno na targach, jak i poza nimi. W te zabawy wliczają się takie akcje, jak: odpowiadanie na pytanie społeczności, panel pytań i odpowiedzi, podpisywanie i rozdawanie fantastycznych ubrań, wcześniejsze obchody Dnia N7, a także zewnętrze spotkanie z fanami oraz dużo więcej.

Jeśli mieszkacie w Danii, Finlandii czy Norwegii i nie będziecie mogli być z nami, nie martwcie się. Jest szansa wgrać wycieczkę na GameX w konkursie na naszym profilu na Facebooku! Możecie dowiedzieć się więcej odwiedzając tę stronę zawierającą plan wydarzeń w czasie Gamex oraz dodatkowe informacji odnośnie naszej obecności na targach lub... waszej lokalnej strony Facebookowej.


Śledźcie skandynawskiego Menedżera ds. społeczności @Lion_Martinez aby otrzymać najświeższe informacje na temat Game-X.

A więc, jeśli mieszkacie w pobliżu Londynu, Paryża czy Sztokholmu i chcecie spotkać BioWare, mamy nadzieję, że dołączycie do nas na MCM Expo w Londynie, Paris Game Week w Paryżu i GameX w Sztokholmie. Czekamy na Was.


Drukuj