Podsumowanie PAX 2012 część 1

Właśnie powoli kończy się pierwszy dzień PAX East. Twórcy ujawnili dosyć istotne informacje, które zaciekawią fanów pierwszej odsłony gry, jak i tych, którzy zawiedli się na Dragon Age II. Tak jak Wam obiecałem, pora na podsumowanie PAX 2012. W rozwinięciu znajdziecie przetłumaczone informacje z targów. Natomiast tutaj, przetłumaczony tekst z serwisu Gametrailers.

Na pokazach pojawiło się dużo informacji o serii Dragon Age. Po ostrej krytyce zebranej za sequel gry, twórcy postanowili powiedzieć coś na temat przyszłości. Pojawiły się takie informacje, jak wcześniej prezentowane zestawy pancerzy, które nie składają się z jednego elementu a zostały podzielone na części. Oto zebrane informacje. Uwaga, to nie są rzeczy, które pojawią się w trójce. Są to tylko różne pomysły. Chodź niewykluczone, że połowa może się sprawdzić. Zapraszam do czytania:

 

- Dragon Age 3 technicznie nie istnieje.

- Gracze będą mogli wybrać głos Szarego Strażnika. Faktem jest, że pojawi się w Dragon Age 3.

- Jeśli faktycznie Dragon Age 3 powstanie, będzie zawierać poziom głębi, który zachęci graczy do levelowania, powrotu i eksplorowania.

- Protagonista z głosem lub bez - twórcy skłaniają się do dubbingowanego protagonisty, jednak system jest obecnie podrasowywany.

- David Gaider stwierdził, że jeśli obsada Dragon Age by istniała, będzie składać się z dawnych ulubieńców jak również nowych twarzy.

- Twórcy nie wykluczają trybu wieloosobowego w Dragon Age 3. Jeśli będzie, to na zasadzie kooperacji we Wrotach Baldura.

- Będziemy mogli dostosowywać swoje zbroje, ich kolor, materiał.

- Pojawią się znaczące decyzje, działania postaci i działania gracza.

- Powróci ekwipunek dla towarzyszy.

- Będziecie mieli w drużynie Poszukiwacza Prawdy.

- W Dragon Age 3 prawdopodobnie zobaczymy początek świata, który zostaje rozdarty na strzępy, wasze reakcje wpływają na tę zmianę.

- Jeśli wasz Szary Strażnik pojawi się w DA3, jeśli ma mówić, to Bioware musi zrobić to bardzo, bardzo dokładnie.

- Bioware nie ma aktualnie planów na stworzenie MMO w świecie Dragon Age.

- Zdaje się, że DA3 skierowało się ku Orlais.

Aktualizacja. Informacje zebrane z Twittera Mike'a Laidlawa:

Czy będziemy mogli rozmawiać  towarzyszami nie tylko w czasie wykonywania dla nich zadań?

Tak! Część interakcji w Dragon Age II została ograniczona. Zadbamy, abyście mogli porozmawiać przy kominku... przytulać się, gdzie tylko zechcesz.

Dubbingowana główna postać. Tak czy nie?

Dubbingowana. Jednak zespół pracuje nad poprawą przejrzystości/przewidywalności.

Czy w Świcie Poszukiwacza usłyszymy o Morrigan?

Nie. Morrigan pojawia się tylko w grze. Jej scenariusz jest zbyt osobisty. Mogę potwierdzić, że będzie więcej o jej powrocie.

Czy zobaczymy więcej specyficznych rzeczy dla danej klasy? Mag tylko w fabule itd.

Tak. Ogólnie rzecz biorąc, będzie więcej ekskluzywnej zawartości w zależności od sposobu gry / naszych wyborów na wszystkich frontach.

Czy postacią na ostatniej stronie książki Varrica jest Morrigan?

Z pewnością wygląda znajomo...


Drukuj